Občni zbor TD Polhov Gradec

Polhov Gradec, 08.03.2014

Lepo vabljeni na redni letni občni zbor našega društva, ki bo v petek, 14.3.2014 ob 19.00 v gostilni Pograjski dom v Polhovem Gradcu.

Dnevni red:
•    otvoritev občnega zbora z izvolitvijo delovnega predsedstva,
•    poročila o delu v letu 2013 in predstavitev plana dela za leto 2014,
•    predstavitev nove zloženke,
•    razno,
•    zaključek z večerjo in dobro kapljico.

Člane društva naprošamo za zanesljivo udeležbo!

Pustovanje z Mačkom Murijem

Polhov Gradec, 1. marec 2014

TD Polhov Gradec - Maček Muri

Vabljeni na veselo pustovanje z Mačkom Murijem, ki bo v soboto, 1. marca 2014 v Kulturnem domu Jakoba Trobca v Polhovem Gradcu s pričetkom ob 16.00.

Na pustovanju se bomo do sitega naplesali, izbrali najbolj simpatične maske ter naredili pravo pustno povorko do avtobusne postaje Polhov Gradec, kjer bomo lahko pokazali in predstavili svoje pustne maske tudi ostalim. Organizator prireditve je Turistično društvo Polhov Gradec, nastopila bo gledališka skupina družine Kolenc. Vstop za otroke je brezplačen, za odrasle 2 EUR. Vabljeni!

Silvestrovanje na prostem

Polhov Gradec, 30.12.2013

Kulturno društvo Gregor Rihar iz Polhovega Gradca vabi na slivestrovanje na prostem, ki bo na avtobusni postaji v Polhovem Gradcu, 31.12.2013 s pričetkom ob 17.00.

Program:

-ob 17.00 - ČAROVNIK GREGA IN DEDEK MRAZ