Bučijada

Vabljeni na Bučijado, ustvarjalne delavnice v Polhograjski graščini. Že tretje leto zapored bomo graščino in grajski park spremenili v pravljičen svet po katerem se bodo sprehajale čarovnice, s krošenj pa nas bodo opazovali gromozanski pajki :)

Že tradicionalno bomo najprej izrezali buče ter jih razstavili pod lipo v parku. Nadaljevali bomo s papirnatimi izdelki. V parku bo dišalo po pečenem kostanju, bučkini juhi in čaju.

Delavnice so brezplačne.
Za buče bo poskrbljeno... a pohitite, da jih ne zmanjka... saj so zaloge omejene :) Lahko pa prinesete tudi svojo.
Seboj je potrebno prinesti orodje za rezanje buč, veliko dobre volje ter ustvarjalnosti.

Za varnost in zabavo na delavnicah bodo poskrbele animatorke.

Bučijada: Ponedeljek, 31.10.2016 ob 13ih

Vigi Vigi CUP

Vabljeni na ogled turniraj v malem nogometu VIGI VIGI CUP. Turnir bo potekal od sobote 11.6. do nedelje 12.6.2016. Prijave in žreb ekip bo v četrtek 9.6.2016 ob 19:00 v gostilni Pograjski dom. Športno prireditev organizira Turistično društvo Polhov Gradec.

Pesem na Gori

Vabljeni na 22. srečanje pevskih zborov na Polhograjski gori.