Razpis za oddajo gostilne Pograjski dom v najem

Polhov Gradec, 12.10.2015

Na podlagi sklepa št. 2 UO TD Polhov Gradec z dne 12.10.2015, komisija za oddajo poslovnega prostora objavlja JAVNI RAZPIS ZA ODDAJO POSLOVNEGA PROSTORA V NAJEM Z ZBIRANJEM PISNIH PONUDB

Gostinski obrat – gostilna Pograjski dom, Polhov Gradec 70,

v izmeri 213m2 in uporabo zunanjih površin 500m2.

Več v razpisni dokumentaciji: RAZPIS_2015.PDF

Koncert ansambla heliconov

Polhov Gradec, 11. junij 2015

Vljudno vabljeni na koncert Ansambla helikonov Koservatorija za glasbo in balet Ljubljana, ki bo v nedeljo, 14. junija 2015, ob 18:00 uri, v cerkvi sv. Petra v Dvoru pri Polhovem Gradcu.

Kot gostja bo nastopila tudi vokalna zasedba Svetlice, ki deluje pod okriljem TD Polhov Gradec.

Pograjski golaž med najboljšimi

Polhov Gradec, 9.6.2015

V soboto 6. junija 2015 smo se člani Turističnega društva Polhov Gradec udeležili tekmovanja v kuhanju hribovskega golaža, ki ga je organiziralo TD Kurešček v sklopu Festivala Kurešček.

Tekmovalo je 16 ekip, od katerih smo zasedli odlično 4. mesto. Prijetno vzdušje na prireditvi je bil dovolj velik razlog, da smo se odločili tudi v prihodnje sodelovati na tekmovanju.