Pesem na Gori

Vabljeni na 22. srečanje pevskih zborov na Polhograjski gori.

Viva Cantando

Vabljeni na večer španskih pesmi v KD Jakoba Trobca v Polhov Gradec, v nedeljo 3. aprila 2016 ob 18.00. Nastopili bosta vokalni skupini Svetlice in Kanaja z gosti, pod vodstvom Martine Kavčnik ob spremljavi vrhunskih instrumentalistov. Vstop je prost!

viva cantando

Očiščevalna akcija

Polhov Gradec, 30.3.2016

Posameznike, družine, društva in druge, da se pridružite čistilni akciji, ki bo v soboto, 2. aprila 2016, s pričetkom ob 9. uri.

Koordinatorji po posameznih vaseh bodo predsedniki vaških skupnosti oz. predsedniki/predstavniki posameznih društev, ki bodo na zbirnih mestih.

Seznam zbirnih mest po vaških skupnostih je objavljen na občinski spletni http://www.dobrova-polhovgradec.si/prireditve.asp?id=1609.

Iz našega okolja bomo pobrali pločevinke, vrečke, steklenice in drobni material. Zbrane odpadke se pobira in ločuje v ustrezne vrečke, ki se jih odloži na obstoječih ekoloških otokih po vaseh.

Večjih kosovnih odpadkov se ne pobira. V naravi najdeno mesto kosovnega odpada lahko javite na KS Polhov Gradec.

Vabimo vas, da se v čim večjem številu pridružite akciji in skupaj poskrbimo, da bo naša in vaša vas lepa in urejena.